Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.

Yapımı Devam Eden Oteller

Söz konusu büyüme olduğunda Fairmont Hotels & Resorts şöhretine bel bağlamaz. Şirket son dönemde heyecan verici bir dizi otel projesi açıkladı. 

 

 • Fairmont Austin

  FAIRMONT Austin (2017)

  The Fairmont Austin, Austin Kongre Merkezi'nin tam doğusunda, Cesar Chavez ve Red River Caddeleri'nin kuzeydoğu kenarında konumlandırılacak. 10.000 metrekarenin üzerinde toplantı alanına sahip olacak 50 katlı otel, yaklaşık 176 metrelik boyuyla Austin silüetinin en uzun ikinci binası olacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Citystars Sharm el Sheikh

  FAIRMONT CITYSTARS Sharm el Sheikh (2017)

  Geniş perakende satış mağazaları, daireler ve dünyanın en geniş Kristal Lagünü dahil olmak üzere ilk aşamanın parçasıdır. Fairmont'un 2017 yılında açılması planlanmaktadır ve bir Fairmont oteli ile 414 konuk odası ve 316 rezidanslı bir konaklama alanı içermektedir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Riyadh

  FAIRMONT RIYADH, BUSINESS Gate, Suudi Arabistan (2017)

  Şehrin hemen kuzeyinde yer alan Fairmont Riyadh, Business Gate bir otel, bir kongre merkezi ve hem uluslararası hem de bölgesel şirketleri barındıracak ticari gayrimenkul alanından oluşan yeni bir çok amaçlı kullanıma sahip gelişim projesinin parçası olacak. Otel, 298 geniş misafir odası ve Fairmont Gold özelliklerine sahip olacak. Konuklar, yemek yiyebilecekleri bir dizi mekanın yanı sıra spa ve egzersiz tesislerinden faydalanabilecek. Kongre merkezi, 5.000 metrekarelik toplantı ve görüşme alanı içerir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Amman

  FAIRMONT Amman (2017)

  Bu lüks otel Umman'ın kalbinde Fifth Circle'ın hemen yanında, havaalanına 30 dakikadan daha kısa mesafede, Embassy Disctrict, yeni Royal Jordanian merkezi, Abdali Development ile birlikte talep gören Abdoun sakinleri topluluğuna komşu olacak. Fairmont Amman, 300 lüks misafir odası ve suiti ile Fairmont Gold özelliklerine sahip olacak. Kurumsal etkinlikler, düğünler ve yerel galalar için 2.000 metrekarenin üzerinde toplantı alanı ile birlikte 800 metrekarelik balo salonu sunacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Costa Canuva dış oluşum

  FAIRMONT Costa Canuva, Riviera Nayarit (2018)

  Göz alan yeni Fairmont Costa Canuva'nın, 2018 sonlarında açılması planlanmaktadır ve Riviera Nayarit'te imar planına sahip yeni deniz kenarı topluluğu, "COSTA CANUVA", içerisinde yer alacaktır. Costa Canuva, bozulmadan korunmuş sahil boyunca, hemen Punta Mita'nın kuzeyinde ve Puerto Vallarta International Havalimanı'ndan yaklaşık olarak 40 km uzaklıkta inşa edilmektedir. Yapıda, Greg Norman ve Lorena Ochoa tarafından tasarlanan özel bir golf sahası bulunmaktadır. Aileler, deniz ve dağ havasını yaşayabilecek ve kürek sörfü, International Mountain Bicycling Association (IMBA) tarafından yapılan bisiklet pistinin 20 km'den fazlası, halatla atlayış yapılan kanopi parkın ve diğer pek çok şeyin keyfini çıkarabilecekler.

 • Fairmont Abu Dhabi Marina Resort dış cephe görünümü

  Fairmont Abu Dhabi Marina Resort (2018)

  Lüks Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, görkemli bir kemer ile bağlanan iki simgesel kulede bulunan 563 otel odası ve suit yanında249 Fairmont markalı rezidansa sahiptir. Marina Alışveriş Merkezi ve Abu Dhabi Dalga Kıran (insan yapımı okyanus kenarı yürüyüş yolu) yakınındaki seçkin tasarımlı gökdelen, Basra Körfezi, Korniş ve şehrin ünlü silüetinin panoramik manzaralarını sunuyor. Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, dokuz restoran ve lounge ve Fairmont Gold odalar yanında otel ile rezidanslar arasındaki gökyüzü köprüsünün tepesinde bulunan Fairmont Gold lounge, son teknoloji toplantı alanı ve 1.270 dans salonu sunmaktadır. Eğlence olanakları arasında çeşitli yüzme havuzları, plaj, su sporları merkezi, çocuk kulübü ve Willow Stream Spa bulunmaktadır.

 • FAIRMONT Hangzhou (2016+)

  Fairmont Hangzhou 300 oda, yemek yenilebilecek beş farklı mekan, bir sağlık kulübü ile yüzme havuzu, Willow Stream Spa ve toplantı yapmak ve yemek vermek için kullanılabilecek 3.000 metrekarenin üzerinde alan içerecek. Projede aynı zamanda 180 Fairmont Hizmetli Dairesi yer alacak, özel danışmanlık hizmetleri ile diğer özel ikramlara erişim sağlayacak. Otel, şehrin en yüksek binasında yükselecek, tamamlanması beklenen ve geniş ölçekli toplantı ve kongre alanları, A Sınıfı iş kuleleri, son teknoloji daireler ve ticari ve perakende alanları içerecek bir ticaret merkezi olan Qianjiang Century CBD'nin merkezinde, imrenilecek bir noktada konumlanacak.

 • Faırmont Kuala Lumpur (2018)

  2018 tarihinde açılması planlanan Fairmont Kuala Lumpur, Fairmont'un Asya Pasifik'in kilit geçiş noktası konumundaki şehirlerinden biri olan Malezya'daki ilk oteli. Sembol haline gelen PETRONAS İkiz Kuleleri'nin de yer aldığı Kuala Lumpur Şehir Merkezi (KLCC) gelişim bölgesinde bulunan Fairmont Kuala Lumpur, 750 adet mükemmel döşenmiş misafir odası ve özel lounge ve Fairmont Gold özellikleriyle 62 katlı lüks bir otel olacak. Otelde, altı yemek mekanının yanı sıra 2787 metrekarelik toplantı ve açık büfe alanı ile yüzme havuzu, sağlık kulübü ve spanın da yer aldığı eğlence olanakları bulunacak.

 • Fairmont Lagos

  FAIRMONT Lagos (2018)

  220 misafir odası ve suit, 50 rezidans, bir Fairmont Gold lounge ve sanat galerisine sahip olacak gayrimenkul, harika bir şekilde oyulmuş ahşap mobilyalar ve heykellerin yanı sıra rengarenk tabloların yer aldığı çok çeşitli el sanatı ve zanaat çalışmalarına ev sahipliği yapacak. 3800 metrekarelik toplantı ve konferans alanı iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılarken 1800 metrekarelik Willow Stream Spa otantik bakım seçenekleri ve geniş bir rahatlama programı menüsü sunacak.

  Daha Fazla Bilgi
 • FAIRMONT SOMA BAY, Mısır

  10 milyon metrekarelik çok amaçlı örnek bir bütün oluşumun parçası olan Fairmont Soma Bay, bir otel konseptinde markanın oteli olan Fairmont Gold dahil olmak üzere 300 konuk odası ve suite ve 150 Fairmont markalı satılık Rezidanslara sahiptir.

 • Faırmont Zhengzhou (2019)

  350 odalık bu otel, Zhengzhou'da oluşturulan finans ve iş merkezi olan Zhengdong New Town'un CBD bölgesindeki karışık kullanımlı bir oluşumun parçası. Uluslararası havaalanından 45 km mesafede bulunan otel dört farklı yemek mekanı ile yaklaşık 4000 metrekarelik bir toplantı ve açık büfe alanına ev sahipliği yapacak. Eğlence olanakları arasında Willow Stream Spa ve yüzme havuzu yer alacak.