Book

Fairmont Hotel Macdonald, Edmonton

Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Müsaitlik Durumu
Fairmont Hotel Macdonald
Oda
Bilgi
* varsa

Üye Numarası
Yılbaşından Günümüze Kadar Ayrıcalıklı Konaklamalar
Yılbaşından bugüne kadar kazanılan ayrıcalıklı gece konaklamaları

{2} Seviye elde etmek için {0} konaklamaya daha veya {1} geceye daha ihtiyacınız var


Hava Durumu

Bizi Takip Edin:

  • Faırmont Anları
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Start planning those holiday moments together; we have launched our schedule of events for this year's festive season. We are here to help create memories to cherish for a lifetime.

Bir dört elmaslı lüks otel ve en iyi düğün destinasyonu olan Fairmont Hotel Macdonald, Edmonton şehir merkezinin kalbinde yer alır. Şehrin en kaliteli etkinliklerine ev sahipliği yapan bu ikonik yapı, 51915 tarihinden beri Edmonton’un silüetinin tanınmış bir demirbaşıdır. Kuzey Amerika'nın en büyük şehir park yolu olan Kuzey Saskatchewan Nehir Vadisi'ne nazır bir kıyıda yükselen Fairmont Hotel Macdonalds'ın cazibesi ve klasik zarafeti, ister tatil olsun isterse iş gezisi, her vesile için bizi Edmonton'ın özel yeri haline getirdi 1915.

Otelimizin ayrıcalıklı misafir odaları son teknolojik ikramlarla mükemmel döşenmiştir, şık toplantı odaları büyük ya da küçük gruplar için mükemmel bir mekan sunar. Şehir merkezinde yer alan otel, Edmonton Uluslararası Havaalanı’ndan kısa bir sürüş mesafesindedir.

Edmonton’daki tek lüks otel olan Fairmont Hotel Macdonald, yeni Fairmont Gold Katlarımızın eklendiğini duyurmanın heyecanını duyuyor. Şimdi rezervasyonlar için müsait.  Bugün rezervasyonunuzu yapmak için buraya tıklayın!

Fairmont Hotel Macdonald, Harvest Room ve Confederation Launge’da damak tadınızı cezbetmek için çok sayıda bölgesel etkilere sahip Kanada tarzı seçkin yemek seçenekleri sunuyor. Olağanüstü bahçelerde gezinin ya da bir canlanma günü için mükemmel donanımlı ve tamamen yenilenmiş Spor Salonunu ve Masaj Terapi hizmetlerini ziyaret edin.

İster iş, ister zevk için, Fairmont Hotel Macdonald, konaklamanızı kapının hemen dışında sizi bekleyen çok sayıda eğlenceye zarif bir tamamlayıcı yapmak için ilgili personele ve lüks konaklamalara sahiptir. Chateau on the River'da bir konaklama, Edmonton'un sunduğu çok sayıda mükemmel mekana kolayca yürüme imkanı ile farklı deneyimler sağlar.

Fairmont Hotel Macdonald, Köpek Büyükelçimiz Smudge’ı tanıtmaktan onur duyar. Sıcak bir karşılama ve otantik bir deneyim sunan Smudge, ziyaretinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Tarihten süzülen Edmonton şehir merkezindeki Fairmont Hotel Macdonald sizin bir parçanız olacaktır.

Favori anılarınızı, Instagram  ve Twitter’de  #MacMemories ile paylaşın!

MAC e-bültenine üye olun!