Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bağlanıyor...
Bağlanıyor...
×

EN İYİ FİYATIMIZ. GARANTİLİ.

Çevrimiçi düşük bir fiyat bulun; Fairmont Hotels and Resorts Global Rezervasyon Merkezi üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda aşağıdaki hüküm ve koşullara tabi olarak bu fiyatı karşılaştıracak ve size %10 indirim sunacağız.

Talepte bulunmak için, 1 888 540 7077 (Uluslararası: 1 506 388 6949) numaralı telefondan Global Rezervasyon Merkezimizi arayın ve rakip düşük fiyatın çevrimiçi adresini verin.

Rakip düşük fiyat, Fairmont Hotels and Resorts tarafından doğrulanabilir ve herkes tarafından hemen rezervasyon yapılabilir olmalıdır. Rakip düşük fiyat aynı otel, oda tipi, konuk sayısı ve rezervasyon tarihleri için olmalıdır. Aynı zamanda Fairmont Hotels and Resorts üzerinden yapılan rezervasyona rakip düşük fiyata ilişkin aynı iptal ve erken rezervasyon politikaları uygulanacaktır. Rakip düşük fiyatın rezervasyonu Fairmont Hotels and Resorts dışındaki bir kanal üzerinden yapılırsa Fairmont Hotels and Resorts, rezervasyonun iptalinden doğan herhangi bir ücretten veya diğer ücretlerden sorumlu olmayacaktır. Rakip düşük fiyatın rezervasyonu Fairmont Hotels and Resorts üzerinden yapılırsa Fairmont Hotels and Resorts 24 saat içinde yapılan orijinal rezervasyonun fiyat karşılaştırma talepleri için tüm iptal ücretlerinden feragat edecektir.

Fiyat karşılaştırmaları vergiler, bahşişler, tatil köyü ücretleri veya oda fiyatıyla ilgili diğer ücretler veya masraflar net olarak yapılacaktır. Vergiler, bahşişler, tatil köyü ücretleri, yiyecek ve içecek ücretleri veya diğer arizi ücretlere garanti uygulanmaz. Sadece para birimi döviz kurlarındaki dalgalanmalara ve/veya farklılıklara dayandırılabilir fiyat farklılıkları garanti kapsamı dışındadır. Fairmont Hotels and Resorts, rakip düşük fiyat ile Fairmont Hotels and Resorts rezervasyon kanalındaki fiyat arasındaki fark 5 $'dan az olduğunda talepleri reddedebilir.

Tüm programlı konaklamanızın sadece bir bölümüne uygulanabilir rakip düşük fiyatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Rakip düşük fiyatları kullanan konaklamanın toplam oda ücreti Fairmont Hotels and Resorts rezervasyon kanalında bulunan toplam oda fiyatıyla aynı veya bundan fazlaysa birden fazla gün konaklama için rakip düşük fiyatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Aşağıdaki fiyat tiplerine garanti uygulanmaz:

  • Fairmont Hotels and Resorts'un rezervasyon için herkese sunmadığı kurumsal, teşvik, grup veya toptan fiyatlar gibi anlaşmalı indirimli fiyatlar.
  • Kamu görevlisi fiyatları, askeri görevli fiyatları, kıdemli görevli fiyatları ve Fairmont Hotels and Resorts ve/veya otellerinin sürdürdüğü bağlılık programlarının üyelerine özel olarak sunulan fiyatlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere değerlendirmeye alınabilir indirimli fiyatlar.
  • Bir kulübe, kuruluşa veya başka bir gruba üyelik gerektiren veya CAA ya da AAA gibi Fairmont Hotels and Resorts tarafından onaylanan başka indirimli fiyatlar.
  • Oda ve seyahat, araç kiralama, eğlence ve/veya kahvaltı dışındaki yemekler gibi diğer olanakların dahil olduğu paket fiyatları.
  • Bir konaklamanın süresini uzatan paket veya grup ek fiyatları.
  • 30 geceden uzun konaklamalar için anlaşmalı fiyatlar.
  • www.onlybidding.com ve www.skyauction.com gibi açık artırma web sitelerinde sunulan fiyatlar.
  • Rezervasyon tamamlanana kadar otel markasını ve/veya ilgili oteli belirtmeyen Priceline ve Hotwire gibi web sitelerinde ve hizmetlerinde sunulan fiyatlar.
  • Fairmont Hotels and Resorts bağlı rezidanslarının fiyatları.
  • Birleşik Devletler ve Kanada dışında bir otel konaklaması için bir kupon veya ön ödemeli sertifikanın (elektronik kuponlar ve sertifikalar dahil) başka bir biçimini gerektiren önceden ödenmiş fiyatlar.

Kanun tarafından yasaklanması durumunda geçerliliğini yitirir. Fairmont Hotels and Resorts önceden bildirmeksizin dilediği zaman garantiyi değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.