Tarayıcınız çerçeveleri desteklemiyor.
Bağlanıyor...
Bağlanıyor...
×

Yapım Aşamasında

Söz konusu büyüme olduğunda Fairmont Hotels & Resorts şöhretine bel bağlamaz. Şirket son dönemde heyecan verici bir dizi otel projesi açıkladı. 

 

 • Fairmont Citystars Sharm el Sheikh

  Faırmont Citystars Sharm el Sheikh (2019)

  Geniş perakende satış mağazaları, daireler ve dünyanın en geniş Kristal Lagünü dahil olmak üzere ilk aşamanın parçasıdır. Fairmont'un 2017 yılında açılması planlanmaktadır ve bir Fairmont oteli ile 414 konuk odası ve 316 rezidanslı bir konaklama alanı içermektedir.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Abu Dhabi Marina Resort dış cephe görünümü

  FAIRMONT Abu Dhabi Marina Resort (2019)

  Lüks Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, görkemli bir kemer ile bağlanan iki simgesel kulede bulunan 563 otel odası ve suit yanında 249 Fairmont markalı rezidansa sahiptir. Marina Alışveriş Merkezi ve Abu Dhabi Dalga Kıran (insan yapımı okyanus kenarı yürüyüş yolu) yakınındaki seçkin tasarımlı gökdelen, Basra Körfezi, Korniş ve şehrin ünlü silüetinin panoramik manzaralarını sunuyor. Fairmont Abu Dhabi Marina Resort, dokuz restoran ve lounge ve Fairmont Gold odalar yanında otel ile rezidanslar arasındaki gökyüzü köprüsünün tepesinde bulunan Fairmont Gold lounge, son teknoloji toplantı alanı ve 1.270 m2 dans salonu sunmaktadır. Eğlence olanakları arasında çeşitli yüzme havuzları, plaj, su sporları merkezi, çocuk kulübü ve Willow Stream Spa bulunmaktadır.

 • Fairmont Wuhan lobi

  Faırmont Wuhan (2019)

  Fairmont Wuhan'da 350 konuk odası, dört özel yemek mekanı ve yaklaşık 2500 metrekarelik etkinlik ve ziyafet alanı bulunacaktır. Birinci sınıf otel ayrıca iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere Fairmont’un ödüllü signature spa markası olan Willow Stream Spa’ya ve yüzme havuzu dahil spor seçeneklerine erişim sunacaktır.

  Daha Fazla Bilgi
 • Fairmont Century Plaza, Los Angeles

  Faırmont Century Plaza, Los Angeles (2019)

  Los Angeles’ın Century City bölgesinde bulunan Tarihi Century Plaza Oteli özenli bir restorasyondan geçmektedir ve 2018'de Fairmont Century Plaza, Los Angeles adı altında yeniden açılması planlanmaktadır. Karışık kullanımlı geliştirme projesi, simgesel orijinal binada yaklaşık 394 konuk odası ve 63 markalı rezidans yanında 290 lüks rezidans ve yaklaşık 9200 metrekarelik üst sınıf alışveriş butiği ve genişletilmiş otopark olanaklarının bulunduğu 46 katlı iki lüks kuleyi içermektedir.

 • Faırmont Taghazout (2019)

  Fairmont Taghazout Bay, bu sene sonuna doğru satışa sunulacak, ülkede bu türden denize bakan ilk deniz kenarı villalar olacak olan 52 Fairmont markalı villa yanında deniz manzaralı 155 geniş misafir odası içerecektir. Resort 2500 metrekare toplantı alanı ve egzersiz tesisleri ile bir Fairmont spa içerecektir. Bir dizi mutfak hizmeti tüm gün servis sunan bir restoran, lobi lounge, gurme restoranı ve plaj havuzu bar ve grill seçenekleri sunacaktır.

 • Fairmont Copacabana

  Faırmont Copacabana, Rio de Janeiro (2019)

  Brezilya’daki ilk Fairmont olan Fairmont Copacabana 2019‘de açılacak Harika bir plaj manzarası ile Rio de Janeiro’nun en iyi mahallelerinden birinde yer alan otel, Fairmont Gold dahil 400 misafir odası ve suite sahip olacak. Otel, ayrıca 800 katılımcıyı ağırlayabilen olağanüstü bir toplantı alanı, mükemmel bir tam hizmetli spa, Willow Stream Spa’yı, Brezilya’dan en seçkin kahvelerini servis eden Coa Cafe’yi ve Spirit Copa Bar’ı ve otelin manzarayı seyretmek ve en iyi başlangıçları, atıştırmalıkları ve egzotik tropik meyvelerden yapılan kokteylleri ve en iyi içecek seçeneklerini tatmak için en iyi yeri olan Marine Restô Restoranı sunuyor.

  Daha Fazla Bilgi